| deutss a întrebat:

Am doua intrebari.1. ce simte un baiat cand se excita? 2.se poate excita si fara sa aiba erectie?

12 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai e o chestie automatalaughing... daca nu se scoala, trebuie Viagra.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ce simta...asta nu se poate scrielaughing e ceva de nedecris... 2 nu cred

| ShineMe a răspuns:

Tu ca fata cum simti cand te exciti? Nu te simti in al 0-lea cer? Ei bine asa si la noi dar sa te exciti fara sa se scoale nu prea se poate ca asta inseamna ca nu esti excitat

| lacrimi a răspuns:

Nu se poate, cand se excita penisul este foarte puternic vascularizat, si astfel muschii cresc producand marirea si intarirea acestuia.NU?!laughing

| selef a răspuns:

Se poate excita si fara sa se scoale, daca are un vis erotic.

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

1: Placere
2.Normal ca daca iti faci laba ti se scoala laughing

| zatz a răspuns:

Nu prea ai cum sa explici senzatia... tu poti sa explici cum te simti cand te exciti ca as vrea sa stiu si eu cum se simte o fatalaughing

| zuly a răspuns:

1.Cum ce simte? Tu ce simti? Cam aia simte si el, ca doar tot om ii. 2. Apai nu prea se poate, excitarea preceda actul sexual, care nu prea poate avea loc cu ea bleaga. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbă-ți sexul și experimentează pe propria-ți piele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand "sa se scoale" asta se numeste ERECTIE. Si depinde de la baiat la baiat ce se intampla si de cat de excitat e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 Pai nu se poate descrie. 2 Nu. Sunt baiat.

| mazarel a răspuns:

La fete dureaza mai multlaughing
la baieti mai putin sad