| catalin1996 a întrebat:

Am doua probleme:
1-Imi place de o fata de la mine din clasa si nu stiu ce sa i zic
2-Mai am un coleg care o place i-ar ei stau in acelasi sat (fac naveta)
Va rog frumos sa ma ajutati pentru ca o place f mult si vreau sa fiu impreuna cu ea cat mai repede. Dati-mi toate sfaturile posibile. Orice sfat este bine venit. Multumesc!

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

Buna! Ia-o incet.Da-i mai multa atentie,zambeste-i,poarta-te frumos cu ea,vorbeste-i frumos, arata-i ca o placi prin gesturi frumoase, vorbe si cand te apropii mai mult de ea marturiseste-i ca o placi si ca ti-ar place sa fiti impreuna.