| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Va rog ajutati-ma! Imi place mult de un baiat de la mine din clasa si nu stiu cum sa ii zic asta...Prietenelor le zic ca nu imi place de el si ca e urat dar din contra el e foarte frumos. Va rog sa imi dati un sfat cum sa il fac sa ma placa. Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| hahaha a răspuns:

Vorbeste si tu cu el, sau baga-l in seama!

| cris99 a răspuns:

Eu mereu fac faza asta: de duci la el cand iesiti in clasa si ii spui:of...as vrea sa fiu in locul tau, adica sa fiu baiat. el te va intreba de ce? iar tu ii vei raspunde:pai sunt mult mai multe fete dragute, pe cand baietii...marea majoritate sunt niste tampiti, oricum tu nu te incadrezi ni categoria aceea, adica tu chiar esti dragut. si dupa aceea incepi sa razi ca proasta. la mine mereu merge.succes!