| Dragos_5226 a întrebat:

Am un telefon SAMSUNG touch si acum 2 saptamani am sters ecranul cu Servetele de curat ecrane TV PLASMA si LCD ( si cred ca am facut o mare PROSTIE!).
De atunci nu imi mai aluneca asa usor degetul pe ecran. WTF
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Incearca cu piele de caprioara este cea mai indicata. Daca nu merge ia-ti o folie de ecran da dinaia frumoasa nu urata.

2 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Pff..Incearca sa il lustruiesti cu piele de caprioara sau lavete de geamuri. Sufla putin cu aer cald din gura spre el si apoi sterge-l.

| Dragos_5226 explică (pentru robijam):

Nu functioneaza cu aer cald si apoi sterge sad

| robijam a răspuns (pentru Dragos_5226):

Incearca cu piele de caprioara este cea mai indicata. Daca nu merge ia-ti o folie de ecran da dinaia frumoasa nu urata.