| anonim_4396 a întrebat:

Am facut 2 teste, primul a iesit negativ dupa 27 zile al 2 a iesit negativ dupa 31 zile dar dupa vreo 15 min ma uitam la geam si daca ma chinuiam ma chioram vedeam a 2 linie o urma parca era parca nu, i-am aratat si prietenei mele ea zice ca nu vedea nimic ca mi se pare mie, (la lumina camerei nu se vedea decat prima) si am avut si ciclu luna asta, o fi sarcina sau nu?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e sarcina.

| catthshshshs a răspuns:

Stai linistita, nu este sarcina! Daca era sa se vada si a doua, crede-ma se vedea la fel de clar ca si primawinking

| emilia21 a răspuns:

Poti repeta testul dupa 2 zile sa vezi ce va iesi, iar daca iese tot negativ s-ar putea sa nu fi, dar sfatul meu e sa consulti un doctor ginecolog, el iti zice cu exactitate.

| myworldis5784 a răspuns:

Pai nu esti