| nicolll a întrebat:

Am facut 2 teste primul la 27 zile a iesit negativ al 2 la 31 zile, dupa 10-15 min la geam daca ma chioram vedeam a 2 liniuta o urma slaba, dar la lumina camerei nu se vedea nimic, ce sa cred? test surecheck

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Mai fa un test... si poate ar fi bine sa incerci si alt fel de test, nu doar surecheck...

| arrriadna a răspuns:

In ziua 27-a crezi ca erai la macar15 zile de la conceptie? Surecheck-ul asa functioneza. Poate se vedea a doua linie ca fiind pasiva (se vede ca fundal, dar nu e roz-puternic).
Fa-l pe-al treilea daca nu esti sigura.
Stai calma, mi s-a intamplat la un alt tip de test sa apara 3 liniutze portocalii si f clar... laughing

| radu75 a răspuns:

Mai fa un test! poti face si la un laborator de recoltari de sange, e mult mai sigur si precis!

| vyo a răspuns:

Cel mai bine este sa faci un control la doctor.