| anonim_4396 a întrebat:

Am facut ceva urit` si-mi pare rau`. Chestia e ca ` el e foarte suparat pe mine nici nu vrea sa ma vada`.s-a intamplat ca nu am mai vb k el de o saptamana` sh am inceput sa vb cu un prieten de-al lui.noi flirtam in gluma` ca prieteny`.Dar iubitul meu a vazut toate astea si s-a suparat enorm.Nici nu mai vb cu mine.Nu stiu ce sa mai fac`.Am si mers la el la scoala sa rezolvam problema dar mi-a zis prin cineva ca nu vrea sa ma vada.Ce pot sa mai fac`?

9 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Fie ca iti place fie ca nu, trebuie sa platesti chestia asta... e bine ca ai inceput sa il cauti, continua sa faci chestia asta si daca cu adevarat tii la el, la un moment dat o sa isi dea seama ca ai flirtat in gluma...

| Silviu591 a răspuns:

Ai dat-o in bara..si eu daca as fi in locul lui as proceda la fel.

| Yoana a răspuns:

Ai facut asta acum treaba e deja consumata. Cauta'l, incearca sa ii explici ca nu a fost nimic serios, doar glumeati si voi ca intre prieteni si nu credeai ca o sa se ajunga la asta. Important este ca ti-ai dat seama de greseala si ca iti pare rau si incerci sa rezolvihappy.
Daca te iubeste va intelegehappy si te va ierta:X. Ai incredere in tine si incearca sa vorbesti cu el.

Multa bafta!:*

| Cosmotel a răspuns:

Nu te lua dupa prostii de genul "daca te iubeste, te va ierta". daca tu il iubeai, nu faceai asta.(punct)
stai cu prietenul lui daca tot va place sa "glumiti".

| LovellyAngel a răspuns:

Tie daca iti pare rau, incepi sa vorbesti si sa te dai in "gluma" la prietenul lui? Fara rautate, dar daca iti parea cu adevarat rau nu faceai asa.

| k_7073 a răspuns:

Eu in locul tau l-asi cauta, si lasi tine in prate pana ar incepe sa planga...
nu trebuie sa ii zici nimic la inceput, vorbele sunt de prisos

| anonim_4396 explică (pentru k_7073):

Nu pot doar asa sa ma duc si sa-l iau in brate`... : ) trebuie sa fie alta solutie`...

| k_7073 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa il surprinzi tare daca vrei o sansa, daca paci ce ar face si un mincinos, trebuie sa fie prost sa se mai uite in ochii tai
Eu unul... nu stiu ce sa zic, ai dat de dracu
iti urez mult noroc

| Alex_Sonik_1993 a răspuns:

Sa numai faci din astea pe viitor. Vei parea o curva.