| raspuns2012 a întrebat:

Am facut cu prietena mea sex anal, si am ejaculat in ea, si a atins putin si buzele...adik pe afr,mi-e frica sa nu fi ramas insarcinata ieri dimineata am facut sex anal, si azi nu are nici un simptom de sarcina, si ea este virgina eu sunt primul prieten si nu a facut niciodata in cealalta parte mi-e frica

10 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Stai linistit nu e insarcinata!

| Azµre a răspuns:

Șansele de a se scurge sperma în vagin sunt destul de mici, data viitoare aveți grijă. Și pentru dumnezeu de ce ați făcut anal dacă normal nu faceți? Nici măcar nu aveți experiență și nici nu sunteți documentați în privința sexului anal.

| Azµre a răspuns:

PS: Simptomele de sarcină nu apar după o zi pe alta! Apar abia după 2-3 săptămâni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca ai ejaculat in ea, sunt sanse dar mici, depinde daca s-a scurs sperma in vagin, se poate astepta la o sarcina.
Sa faca un test de sarcina dupa 14zile.
Te pup!

| aVicii a răspuns:

"si am ejaculat in ea"

e clar...esti tatic, cati ani ai>>?

| TreiSurori a răspuns (pentru aVicii):

A spus ca a ejaculat in fund, anal
nu in vagin ca e virgina inca ea. De ce nu citesti intrebarea cu atentie?
Sau poate ramane gravida in fund?

| IntelFreak a răspuns (pentru TreiSurori):

El a intalnit numai fete cu ovare in fund.winking

| aVicii a răspuns (pentru TreiSurori):

Nu.

| Akiii a răspuns:

Ok, ea este virgină, nu a-ţi făcut decât sex anal, sperma nu a ajuns în interiorul vaginului. Simptome apar după 2-3 săptămâni, nu după o zi. Staţi liniştiţi. Nu a rămas gravidă.

| raspuns2012 explică:

Pai daca a curs putin pe buzele,,, si pe urma am dat repede cu mana...pe urma numai se vedea nimic