| anonim_4396 a întrebat:

Dacă fac sex anal cu prietena mea si din greseala o mai ating si in cealaltă parte e posibil sa ramana însărcinată dacă încă este virgină?

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"fac sex anal cu prietena mea si din greseala o mai ating si in cealaltă parte"

in care parte și cum?

| Andreea202 a răspuns (pentru sierra1):

Din greșeala când ejaculez am atins o si unde se face sex normal dar fără să introduc în vagin.

| sierra1 a răspuns (pentru Andreea202):

Deși puțin probabil, nimeni nu poate garanta că n-ai surprize

| Andreea202 a răspuns (pentru sierra1):

Odată ce este virgină poate rămâne gravidă?

| sierra1 a răspuns (pentru Andreea202):

Repet - se pare că nu înțelegi "Deși puțin probabil, nimeni nu poate garanta că n-ai surprize"

| SG1995 a răspuns (pentru Andreea202):

Dacă ajunge spermă în vagin, o da.

| mihai69 a răspuns (pentru Andreea202):

Virginitatea nu e mijloc de contracepție.
În plus, odată ce i-ai plimbat puța pe-acolo, nici măcar virgină nu mai e. Poate nu e deflorată, dar asta nu înseamnă că nu a avut activitate sexuală.

| mihai69 a răspuns:

Da, poate. Dar numai dacă:
- era în perioada fertilă;
- ai atins-o după ce ai ejaculat.
Dar mai există un risc: o infecție bacteriană de toată frumusețea, vaginul fiind foarte sensibil la atacul bacteriilor din fecale...

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu o penetrezi si nu ejaculezi in ea, nu poate ramane gravida.

| Andreea202 a răspuns (pentru Emilian65):

Deci la vagin nu am umblat absolut deloc. Doar pe afara cum s-ar spune am atins o din greșală dar in rest nu.

| brokxy a răspuns:

Daca nu a ajuns sperma in vagin stai relaxat...Nu ai lasat-o insarcinata.

| Andreea202 a răspuns (pentru brokxy):

Păi Nu a avut cum sa ajunga ca eu am atins o doar asa la suprafață din greseala adica nu i-am introdus în vagin absolut nimic de aia este si virgină. Oricum mersi mult pentru raspuns

| Paul754880338 a răspuns:

Dar daca din greseala o atingi pe mana?! Are sa ii creasca un copil in palma?! Nu ar fi mai usor si mai eficient sa citesti cate ceva despre actul si procesul de reproducere, decat sa traiesti in penibil si sa pui intrebari atat de?!

Răspuns utilizator avertizat
| Raluca591 a răspuns:

Nu, insa cel mai bine e sa folosesti prezervativ