| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste cu prietena mea ( virgina) si dupa ce am terminat cand mi-am dat jos prezervativul parca avea niste urme de sperma pe mana. oare sa spart prezervativul? In prezervativ inca se afla sperma si nu a curs din el. se poate rupe in lateral?
Am nevoie de ajutor cat mai repede. iubitei mele nu ii vine regulat... asta sa intamplat in 28 decembrie

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul intretinerii sexului, glandele din vaginul ei produc o secretie care din cauza frecarii si in contact cu aerul introdus in vagin (de penisul care actioneaza ca un piston) la fiecare penetrare rezulta o substanta cu aspect asemanator cu sperma. Fiindca este greu de crezut sa nu fi observat nici unul ca prezervativul este rupt, probabil, sau aproape sigur se poate considera ca a fost vorba de acea substanta.Trebuie sa stii ca prezervativele nu se pot rupe chiar atat de usor. Sanatate.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Din 28 dec nu i-a mai venit ciclu?

| Emilian65 a răspuns:

Acea sperma de care vorbesti tu, nu este de la tine sunt urme de la secretiile vaginale pe care le-a avut ea in timpul actului sexual.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Amigo,de ce nu ai umplut prezervativul cu apa daca aveai dubii? Cel mai probabil era numai lichid vaginal, de la ea, nu se rupe asa usor.