| Imaginaţie a întrebat:

Salutare, am facut dragoste cu iubita mea toate bune si frumoase, am folosit Love +plus si am avut ceva probleme la lubrifiere, am rezolvat pana la urma cu saliva, iar apoi cand am terminat am ejaculat afara(mentionez ca am stat vreo 3-4 secunde dupa ce am scos penisul, adica nu am ejaculat in vagin). Am tendinta mareu sa verific daca prezervativul nu iese de pe penis si nu a iesit. Dupa ce prietena mea s-a ridicat a pus mana in ceva ce era in pat ud si nu stiu ce poate sa fie. Am 3 variante: sperma, saliva sau secretii vaginale. totusi ma intreb cum ar putea sa iasa sperma din prezervativ daca nu a iesit, am lubrifiat si prezervativul nu era rupt, am verificat dupa. Imi este teama sa nu ramana cumva printr-un mega ghinion. Ajutor big grin!
PS: Era foarte putin, o pata cam de 2cm diametru pentru ca a imprastiat-o ea. si nu cred ca este saliva pentru ca este si in aceasta dimineata la ea in pat, iar actul sexual s-a intamplat aseara.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei in timpul actului sexul din cauza placerii si a satisfactiei aparute, niste glande specializate existente in mucoasa vaginului intra in functiune si incep sa produca o secretie asemanatoare salivei care are rolul de lubrifiere a vaginului. In anumite situatii de excitare maxima in cazul multor femei cantitatea de lubrifiant produs este atat de mare incat se ''revarsa'' din vagin si se prelinge printre buci pana pe asternutul aflat sub c#r#l ei. Poti fi fericit fiindca ai reusit sa o faci cu adevarat fericita si pe deplin satisfacuta. big grin

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat, prezervativul nu s-a rupt, pata te care vorbesti este de la secretiile vaginale pe care vaginul prietenei tale le-a secretat. Deci, stai linistit, prietena ta nu are cum sa fie gravida in conditiile prezentate de tine.

| Pool77 a răspuns:

Stai calm, de-astea patim si noi laughing

De obicei cand are orgasm, sau in cazuri extreme cand reusesc s-o fac sa faca squirt laughing
Dupa cum spui tu, sperma nu e 100%.
Secretii vaginale sau saliva, schimba asternutul, spala-l si aia e.
Paranoia e prea mare la voi.

Răspuns utilizator avertizat
| SVEPUATA a răspuns:

POTI sa mori naiba

| Imaginaţie explică:

Multumesc mult de raspunsuri si de incurajari. Doamne ajuta sa aveti dreptate big grin.