| cristina2332 a întrebat:

Am facut dragoste cu prietenu meu in a 13 zi de ciclu si s-a rupt prezervativu dar nu s-a terminat in mine ca imd a si scos posibil sa ramin gravida sau ceva va rog raspuns

5 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Ba fratilor daca nu a terminat in ea... s-o fi rupt prezervativul dar daca ejacularea nu a avut loc sansele sunt extrem de mici sa ramana gravida.

Răspuns utilizator avertizat
| Ghiti2011 a răspuns:

Nu imposibil poti ramane numa dupa 10 zile dupa ce termini ciclul si si dupa numa 6-7 zile

| nikimportant a răspuns:

Cristina te sfatuesc sa te duci la un medic ginecolog nu sa pui intrebare asta aici ptk noi nu avem de unde sti! Plus in ziua de azi sau inventat si testele de sarcina happy

| felina7 a răspuns:

Sa mergi sa-ti cumperi un test de sarcina si sa-l faci, pentru orice eventualitate.
Mai bine sa fii sigura ca e ok.
Poate nu ramai gravida, oricum tu stii mai bine ce si cum ati facut, dar asta este sfatul meu.