| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste cu prietenul meu in perioada ovulatiei, dar ne-am protejat asa cum facem de obicei. Problema este ca am tinut si o cura de slabire in ultima luna, care a contribuit la micsorarea in volum a sanilor. Azi ar trebui sa-mi vina menstruatia, dar nu ma mai dor sanii ca de obicei si nici alte simptome nu am. Ar trebui sa-mi fac griji? straight face

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă v-ați protejat nu văd de ce îți faci griji? Tu nu te cunoști?
Un test de sarcină te poate liniști.
Menstra poate întârzia până la 7-10 zile fără prezența unei sarcini.
Pa, pa.