| anonim_4396 a întrebat:

In ultima perioada am observat ca mi s-au micsorat sanii (si nu, nu am slabit). Mi-am inceput viata sexuala in urma cu o luna. Imi poate explica cineva problema cu micsorarea sanilor?

5 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Hei!
Cu siguranta, ti se pare.
Ai auzit atat de mult cum ca ti se schimba corpul dupa inceperea vietii sexuale, incat, acum, iti induci singura ca au apart schimbari.

| RAY a răspuns:

Eu asa ceva n-am auzit, poate esti unicata tu, trebuie sa devi celebra, eu stiam ca sexul poate determina cresterea lor daca ramai gravida nu ca se misoreaza

| Violleta2022 a răspuns:

ESte doar o parere!

| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil s-a se micsoreze la aceasta varsta, poate candva dupa varta de 70-80 de ani, dupa ce incepe procesul de stafidire si zbarcirea a sanilor. S-ar putea s-a se fi produs un proces de inmuiere a masei sanului in ansamblu si lasarea lor chiar si putin. Ori totul se datoreaza unei iluzii optice totusi prea putin probabile. Multa sanatate!

| CapraAfganistana a răspuns:

Dacă faci mumu ti se fleoşcăiesc si se lasă... nu mai fă asta. pune-ţi silicoane o să se rezolve.