| Intrebariii a întrebat:

Am facut-o cu prietenul meu in urma cu 18 zile sa zic, am facut-o la 2 zile dupa ce mi se terminase ciclul, eram virgina dar nu mi-a curs sange thinking A durat cam 2 minute, el nu s-a terminat in mine ...Nu vomit sau ceva, imi este rau uneori thinking Credeti ca sunt insarcinata? va rog ajutati-ma!...

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca esti...

| lenesoi a răspuns:

Dupa terminarea ciclului sansele sunt mult mai mici fiind primele raporturi sexuale sansele sunt ceva mai mari daca ai facut-o neprotejat chiar daca el nu s-a terminat in tine, dar daca ai facut-o protejat nu ai de ce sa iti faci griji poti face un test de sarcina dupa 2 saptamani de la acel raport, pe viitor dupa ori ce partida poti sa verifici cu apa prezervativul ( se poate sa fie unele din fabricatie cu o gaura ceva si sa nusi dea seama ) am patit-o si eu. sper ca te-am ajutathappy

| yonikaaa a răspuns:

Daca nu si-a dat drumu in tine nu ai de ce sa ramai gravida ...mai ales daca ati facut-o si protejat dar totusi e bine sa consulti un medic sa vezi de la ce tie rau