| Intrebariii a întrebat:

Am facut-o cu prietenul meu in urma cu 18 zile sa zic, am facut-o la 2 zile dupa ce mi se terminase ciclul, eram virgina dar nu mi-a curs sange thinking A durat cam 2 3 minute, el nu s-a terminat in mine ...Nu vomit sau ceva, imi este rau uneori thinking Credeti ca sunt insarcinata? va rog ajutati-ma!

Fara prezervativ am facut...

4 răspunsuri:
| bebelotz a răspuns:

Test de sarcinawinking

| Anndddra a răspuns:

Posibil! dar pentru 2 3 minute de ce v"ati apucat?

| Xenya a răspuns:

In loc sa postezi aceeasi intrebare si sa ti se raspunda aceleasi lucruri mai bine faci un test de sarcina...

| miru20cmrecords a răspuns:

Eu zic sati cumperi un test de sarcina.