| Intrebariii a întrebat:

Am facut-o cu prietenul meu in urma cu 18 zile sa zic, am facut-o la 2 zile dupa ce mi se terminase ciclul, eram virgina dar nu mi-a curs sange thinking A durat cam 2 minute, el nu s-a terminat in mine ...Nu vomit sau ceva, imi este rau uneori thinking Credeti ca sunt insarcinata? va rog ajutati-ma!
Fara prezervativ am facut...

6 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

Aoleu fetelooor! voi credeti ca simptomele unei sarcini se instaleaza din clipa in care spermatozoidul cel viteaz cucereste ovulul? de cele mai multe ori, primul simptom este intarzierea sau absenta menstruatiei. pentru linistea ta sufleteasca, fa-ti un test de sarcina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca nici mie nu mi-a curs sange prima data! prima oara am facut-o si eu tot fara prezervativ si nici la mine nu a ejaculat..parerea mea e ca poti sta calma, nu ai cum sa fii insarcinata. Sa fii fericita si nu te mai stresa in privinta asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sa te raportez pentru intrebare postata in repetate randuri

| Xenya a răspuns:

Daca ma gandesc la metoda calendarului nu esti insarcinata dar pentru orice eventualitate poti sa faci un test de sarcina.
Pe viitor sa va protejati!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Il cam facusi de kk t cu alea 2 minute laughing

Răspuns utilizator avertizat