| Intrebariii a întrebat:

Am facut-o cu prietenul meu in urma cu 18 zile sa zic, am facut-o la 2 zile dupa ce mi se terminase ciclul, eram virgina dar nu mi-a curs sange thinking A durat cam 2 minute, el nu s-a terminat in mine ...Nu vomit sau ceva, imi este rau uneori thinking Credeti ca sunt insarcinata? va rog ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| adelynaa a răspuns:

De ce nu intelege lumea ca cea mai buna protectie este prezervativul?
va este rusine sa-l folosit sau ce?
rusine sa fii cu burta la gura prea devreme nu vi?

legat de intrebare nu stiu ce sa zic, depinde de el daca a lasat in tine sau nu... si daca a lasat un stop ii destul pentru a da nastere unui copil.
voi chiar nu va informati inainte sa incepeti viata sexuala?

| laurentiu80 a răspuns:

Nu! In primul rand ca sa ramai insarcintata trebuie sa te aflii in perioada fertila, la 2 zile dupa menstruatie nu ai cum sa fii, de la 8 zile incolo poti ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fi mai sigura ia-ti un test de la farmacie, dar stiam ca chiar daca nu isi da drumul i tine poti ramane insarcinata din cauza lichidului preejaculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca ai facut neprotejat, ai toate sansele sa ramai.
Pastila de a doua zi.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| miru20cmrecords a răspuns:

Daca si-a dat drumul in tine da.

| SEXULvsBARZA a răspuns:

Salut, ideea este că nu puteţi fi siguri. Chiar şi lichidul prespermatic poate conţine spermatozoizi. Cel mai bine este să faci un test de sarcină: poţi găsi teste de sarcină în farmacii. E important să nu amâni asta doar pentru că ţi-e jenă să mergi la farmacie. Numai cu un test poţi fi sigură şi poţi ştii ce vei face mai departe. E important şi să te protejezi pe viitor. Prezervativul protejează atât împotriva sarcinilor nedorite, cât şi împotriva infecţiilor cu transmitere sexuală. Dacă prietenul tău insistă să faceţi sex fără prezervativ, tu trebuie să insişti că sănătatea şi siguranţa ta sunt pe primul loc.