| mikutzzza1000 a întrebat:

Am facut o greseala imensa, m-am intalnit cu iubitul celei mai bune prietene...Ma rog a trecut, dar chestia e ca acum toata lumea sa intors impotriva mea.Prietena mea, si ea acum nu ma mai suporta, iubitul ei, baiatul cu care m-am intalnit nu ii mai pasa pentru ca am facut greseala de ai spune prietenei mele ca m-am intalnit cu el, si cea mai naspa faza e ca o prietena de a ei vrea sa ma bata si ma tot ameninta. Ei s-au impacat.Eram sigura ca situatia asat o sa se intoarca impotriva mea...Intrebarea mea e cum pot sa ies din toata situatia asta urata?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu te-ai bagat in belea acum tu suporti consecintele.

| mikutzzza1000 explică:

Multumesc pentru raspunsuri...chiar daca au fost unele cam dure.Stu ca am gresit, de aceea i-am si spus prietenei mele adevarul.Chestia e ca intre mine si iubitul ei nu s-a intamplat nimic mai mult decat o intalnire si o imbratisare, dar stiu ca nici aceste lucruri nu au fost in regula. Cel mai mult ma deranjeaza faptul ca el a spus ca ne-am si sarutat.Asta a fost si toata situatia, faptul ca eu nu a mai putut sa mint, el a spus ca intotdeauna a avut ce. a ce si-a dorit, iar intre mine si iubita lui m-ar fi ales pe mine, insa eu am refuzat si i-am povestit ei totul, inclusiv greseala mea, si de aceea sa si intors toata situatia impotriva mea. Oricum stiu ca am gresit si ca am tradat-o si regret lucrul asta enorm, insa asta e ...imi merit soarta.Multumesc inca o data pentru raspunsuri.

| paynehunter a răspuns:

Scz ca iti zic dar din cate am inteles eu, cam esti fufa, nu ai ce sa mai faci decat sa suporti consecintele si sa inveti sa nu mai faci asa pe viitor.
PS:Bea un pic inainte sa nu te doara cand te bate

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Ce nu face femeia pentru p ula se cearta chiar si cu cea mai buna prietena. peni bil happy cat despre tine cred ca te asteapta o flocaiala ff buna laughing

| maya_1225 a răspuns:

Esti o curva care a dat o prietenie pe o pl si nu s-a alesc cu nik.iti meriti soarta

| ana maria a răspuns:

Sa stii ca ai creat o problema de toata frumusetea, vrei nu vrei trebuie sa te simti vinovata deoarece ai tradat o prietenie.Acum daca ti-ai cerut scuze de la prietena si ea tot nu te accepta in cercul vostru ar fi mai bine sa-ti iai ramas bun de la prietenia voastra. Ce sa-i faci se mai intimpla, esti om si faci si tu greseli.Cautati o alta prietena dar vezi fii cu bagare de seama nu-i mai lua iubitul caci stii cum se spune un cerc de prieteni nu se face cu compasul. Dar de baiat si prietena prietenei tale, nu-ti fa asa mare griji totul se va rezolva de la sine, daca iti era prietena cu adevarat rezolvati amindoua aceasta problema si nu mai implica pe altcineva, de fostul prieten nici sa nu te mai atingi.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce, tu nu poti sa o bati pe aia raised eyebrows?
Vorbeste si tu cu prieteni de`ai tai. Nu te lasa calcata in picioare! :*
Funda?

| Elena_7356 a răspuns:

Pfoa! ai o prietena foarte rea! si eu am fost intr-o sioatie asemanatoare, am fost cu un baiat, dupa care pr mea era moarta, dar ea a acceptat si gata!
la tine e mai greu?!
ii poti spune prieteni tale, ca l-ai pus sa vin la intalnire cu tine, sa vezi daca tine la pr ta cu adevarat!
si s-a doveit ca nu tine!
si ca ai facut chestia asta pentru eastraight face
nu stiu!
habar n`am
inncearca!:*