| Ema1234 a întrebat:

.MDA.draga TPUlaughing Am facut si eu o greseala cam penala, zic eu! Eu si iubitul meu ne-am certat si a zis el primul ca are o prietena(nu iubita) la care se duce mereu, ANA.Si eu cred ca a inventat-o. Sunt 70% sigura. Asa ca, fiind intr-o cearta, nervoasa, am inventat si eu pe cineva, si am parut chiar credibilalaughingSi am tot mers vreo saptamana, si nu puteam s`o dau la intors( paream naspa)..in realitate cam sunt la faza asta(mda, recunoscchatterbox ) Si vrea iubitu ' meu vrea sa-l vada sau macar sa vada o poza cu aman2(eu si "el" ) Acum d unde sa iau eu o poza cu un eventual "justin biber " rolling on the floor) Si sa mai fiu si eu in ealaughing) ce`i zic? Ca apoi se prinde ca e o telenovela ieftinacryingSi o sa fie nasoool mau!((So, ce sa facthinking Fara caterinca, dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pai sa iti arate si el poza cu ea.Sau ai putea sa il respingi total, pana cand ii vei raspunde la telefon intr-o zi si ii vei spune :"Ne impacam daca recunosti ca ai inventat-o pe Ana", dupa care recunosti si tu ca ai mintit si totul va fi bine si frumos.Bafta! happy

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Pei tu de ce nu l-ai tras de limba in legatura cu Ana? sa iti dea si el o poza cu ea si mai multe detalii asa cum si el cere. e buna ideea lu LittleBraveheart

| Vladuthz a răspuns:

Du-te la un prieten de-al tau si roaga-l sa faceti o poza

| Ema1234 explică:

Hm.dragute raspunsuri..ms mult LittleB... dar sh Vladut...Poi as vrea sa va dau la aman2 funda.Dar intr-un final exact cum credeam ana NO EXISTA! Si am rec si eu k nu exista.ms multlove struck

| Floreenofficial a răspuns (pentru Ema1234):

Ms pentru funditza.Ai grija, vezi ce faci! :*