| Florentina8900 a întrebat:

Deci, un baiat ma place iar eu l-am bagat in fz...nu i-a fost de ajuns sa înțeleagă ca nu il plac si a inceput sa ma bata la cap in continuu. asa ca un baiat m-a ajutat spunându-i ca este iubitul meu si sa ma lase in pace etc, i-a spus chestia asta de mai multe ori si el tot mai rau face. Nu as vrea sa il rănesc pe băiatul respectiv pentru ca, chiar daca ma zăpăcește este un prieten bun. ma gandeam sa-i zic ca l am mintit cu faza cu iubitul dar asta cred ca doar va agrava situația. Nu stiu ce sa fac, imi puteți da niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

II zici direct ce simti ca sa nu mai stea omul cu gandul ca poate veti avea o relatie.

| Emma30555 a răspuns:

Nu ii da speranțe de nici un fel, mai bine nu mai vorbi prea mult cu el, o sa înțeleagă pana la urma, nu i spune nimic în legătură cu minciuna