| Anablondyi a întrebat:

Am facut o mare greseala cu un baiat si acum nu stiu cum sa o refacstraight face deci am iesit cu el, ne-am sarutat desi nu eram impreuna, dar el vroia sa fim singuri si in fine.eu i-am dat de inteles ca nu vreau sa fiu cu el desi nu m-a intrebat acest lucru straight facen u cred ca ma va mai intreba vreodata si nu stiu cum sa intru i ndiscutie cu el ca nu pream ai am nicio legatura cu el straight facece sa fac?

5 răspunsuri:
| Absent a răspuns:

Daca iti doresti sa fii cu el,ia legatura pe mess,tel,msj. si cel mai bine e sa-i explici adevaru`. Chiar daca o sa fiti impreuna, sau ramaneti prieteni, cea mai buna optiune este sa ii spui ce simti pentru el si ce vrei sa fie si ce nu intre voi. Ii explici cum sta situatia in cazul tau si asa poate afli si ce isi dorea el cu adevarat de la tine. Bafta!

| Awesom a răspuns:

Eu cred ca tu ai vrut sa iesi cu el precum o amica, dar el poate isi doreste mai mult de la tine, dar tu l-ai refuzat.

| StefanJobs a răspuns:

Maaaaaare greseala. Mai saruta-l o data si spune-i ca asa ceva nu mai prinde.

| BlaBlaBla_6541 a răspuns:

E simplu: stii vorba aia? Daca te iubeste se va intoarce?! Nici sa nu te gandesti! Daca te iubeste nu va plecahappy.Si daca intr'adevar te place o sa te caute el si o sa te intrebe daca vrei sa fi cu el. Daca nu atunci incearca sa vb cu el deschis! Ai increderehappy. Daca intr'adevat te place atunci nu o sa isi bata joc de tine. Si oricum scumpo nu e singurul pe lume:* Bafta! funda?batting eyelashes

| Lary_7447 a răspuns:

Stii ce vb cu el frumos si cereti scuze...Si daca te iubeste se va intoarce...big grin