| RAPforever a întrebat:

E un baiat de care imi placea si inca imi place. Stateam rar cu el si cu grupul lui deoarece pare periculos,dar i-am cunoscut si mi-am schimbat opinia.
. Apoi am stat cu el si cu un grupul. Stateam mult toti dar într-o zi am ramas doar eu cu el, am stat un timp, ne plimbam si a inceput ploaia. Am mers la el deoarece eram aproape. Mi-a dat un tricou pentru ca eram uda si m-am dus in dormitor sa ma scimb si a venit dupa mine, cand am observat m-am dus la el si l-am palmuit. Apoi a zis ca pot sa il lovesc cat vreau dar ca nu poate sa se aptina si m-a sarutat. Am facut petting si sex oral.
Apoi am iesit mai des doar cu el, eram impreuna. Dupa un timp a inceput sa ma evite, am incercat sa vorbesc cu el si nu imi mai raspunde. I-am întrebat pe cei din gasca daca stie
Ceva de el si mi-au zis ca are mari probleme.
Am aflat ca e implicat in trafic de droguri.
A rezolvat problemele si spune ca ii pare rau, doar ca vroia sa nu ma implice.
Acum nu stiu daca sa am incredere in el.

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

E traficant de droguri, nu e suficient?

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca pe cat posibil sa eviti astfel de persoane, chiar si anturajul lor. Se zice ca : "Naravul din fire n-are lecuire". Daca-ti vei folosi ratiunea sper ca vei intelege ceea ce este important.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti continua 'relatia', insa nu te astepta sa fii importanta pentru el.
Daca te atasezi de el, probabil vei suferi la greu. Alege-ti si un psiholog bun, daca vrei sa continui cu el. Vei avea nevoie.

| seth2016 a răspuns:

E baiat de treaba. Ce daca face trafic de droguri. Bine ca nu face de fiinte...

| Axde a răspuns (pentru seth2016):

laughing)

| MidnightR a răspuns (pentru seth2016):

Plus ca drogurile sunt la mare cautare.Baiatul vrea doar sa faca un bine.

| andradadecu a răspuns:

Acorda-i o sansa dar sa nu pui sentimente prea multe deoarece daca esti ceva trecator vei suferi mult