| Pixie_6145 a întrebat:

Hyy big grin stiu! Nam mai intrat de mult timp aicea dar totusi sunt in fff confuza. Totul a inceput la ziua unui baiat Alex care imi era simpatic un pic, recunosc. totul roz pana un alt baiat (Catalin)de care imi placea ff mult si lui de mine a zis sa mergem in casa sa stam in casa la caldura sa fumam o tigare etc.Am intrat in camera si am vazut ca incuie usa, in momentul ala mi-am dat seama ca ceva nu era in regula. a stins lumina pentru ca a zis ca e mai bine asa si pentru ca imi placea baiatu s-a intamplat ce vroia sa se intample (eram virgina inainte )chiar daca eu l-am refuzat prima data. Nu am mai tinut legatura si chestia asta m-a facut sa cred ca a profitat decat de mine. Dupa cateva zile baiatul caruia i-a fost ziua m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui si am acceptat. M-am intalnit catalin si am vorbit despre tot ce s-a intamplat. mi-a spus ceva de genul ca "nu imi ajunge unu" si ne-am certat nu am mai vorbit cateva saptamani si acum m-am impacat din nou cu el si l-am lasat pe prietenul lui pentu ca stiu ca am facut o greseala enorma si am incercat cat de cat sa o refac... Intrebarea mea era daca am facut bine ca m-am impacat cu el big grin. Acum nu vreau sa va faceti o impresie proasta despre mine din cele spuse si daca vreti sa imi raspundeti la intrebare va rog sa nu aud tot felul de jigniri etc. thank you :*

Răspuns Câştigător
| Cutit a răspuns:

Moh.poih...eu m-am certat cu un tip. acum un an.si peste 2 saptamani m-am impacat cu el.si am incercat sa il fc gelos cat mai mult.ma luam in brate cu alti baieti etc, eu cred ca da, dar sa nu mai fc asa ceva!

1 răspuns:
| User a răspuns:

Esti de viitor, ce sa mai zic... laughing