| CEA a întrebat:

Am facut-o pentru prima data.Am avut sangerari, in fine...Nu a fost placut. Nu am putut termina actul deoarece pe mine ma durea prea tare...Va avea asta efecte asupra vietii sexuale pe viitor?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu va avea efecte.

| IloveME a răspuns:

Pe toate ne doare mai mult sau mai putin!
Nu dupa ce vaginul tau se va obisnui cu aceste acte!

| neutrino a răspuns:

Este la fel ca si la prima zapada: sunt grei primii pasi, apoi se face partie.

| anonimg a răspuns:

Eu sunt impotriva sexului in afara casatoriei, deoarece lucrul acesta va avea efect negativ asupra vietii sociale, morale dar si sexuale pe viitor.
Daca nu sunteti casatoriti, atunci asteptati pana la casatorie.
Daca cineva a avut relatii sexuale mai inainte de casatorie, atunci este posibil sa le aiba si in timpul casatoriei cu altcineva afara de partenerul de viata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimg):

Foarte adevărat ceea ce spui tu. Bravo!

| Azµre a răspuns:

Câți ani ai!
Depinde!

| Oana92 a răspuns:

Din punct de vedere fizic nu o sa fie probleme, dupa 2-3 acte sexuale o sa incepi sa simti si placere.

Răspuns utilizator avertizat
| benga94 a răspuns:

Nu iti face nici o grija, doare prima data, posibil si a 2-3 oara dar dupa o sa simnti numai placere, acum depinde si de ce marime are iubitelul tau o avea peste 18 dureri o sa simnti de cite ori vei face cu el, orenteazata la ceva mai micut panan 15asa, parerea mea.

| Geniuss a răspuns:

Nup dar si urmatoarea tura te va durea :p nu are cu ce sa te afecteze ci doar sa te avantajeze cu placerii :p ai grija si zii partenerului tau ca e afon la capitolul "in a face dragoste cu o fata virgina"

| CEA explică (pentru Geniuss):

Si partenerul era virgin...

| Geniuss a răspuns (pentru CEA):

Nu are nimic de pura curiozitate cati ani aveti?

| CEA explică (pentru Geniuss):

18 amandoi.

| Geniuss a răspuns (pentru CEA):

Si apropo referitor la intrebarea ta stai calma nu are de ce sa iti afecteze viata sexuala absolut cu nimic

| BlackSkyz a răspuns:

E ceva normal nu ai de ce sa te temi

| AndreeaOnusi a răspuns:

Asa este prima data....sunt dureri si sangerari dar apoi va deveni o senatie buna... poate fii grav daca ai probleme de sanantate adica ai avut hemoragii in trecut si altele