| Liiiax99 a întrebat:

Am facut-o pentru prima data si in timpul actului am simțit o substanță credeam ca e sânge dar nu era, tin sa mentionez ca am facut-o protejat. Substanța sa fi fost de la mine? El mi-a zis ca a fost totul ok.

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Da, atunci cand te exciti elemini si tu o substanta alba, in cantitati mai mari ca atunci cand te exciti singura, de obicei, fiindca si excitarea e mai mare in cadrul unui contact sexual.
De multe ori, gasesti aceasta substanta eliminata de tine si la baza penisului baiatului.
E ceva normal, nu iti fa griji.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta, lichidul respectiv a fost de la tine in urma orgasmului pe care l-ai avut.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

E de la tine, e normal. E o substanță albă care este eliminată de organism când te exciți.

| KMaddieK a răspuns:

Te-ai excitat.