| DonMecanico a întrebat:

Am facut-o pentru prima oara acum la 16 ani cu prietena mea, si am si eu o intrebare mai ciudata, nu i-am bagat-o imediat, ne-am sarutat etc., cand am introdus peni*ul si am inceput trebuie, nici bine n-a durat ( 4-5-6 secunde ) ca deja mi-am dat drumu sau cel putin mi-a murit cum se zice laughing, dupa ce si-a revenit, am mai incercat odata si nu-mi mai venea sa imi dau drumu asa de repede... si mi-am dat dupa cateva min bune., intrebarea mea este, dc prima oara mi-am dat drumu atat de repede? era normal? Vreau un raspuns serios, multumesc.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Erai emotionat de aia nu ai terminat asa repede. In timp te obisnuiesti.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Da domnule e absolut normal, la o excitatie extrema cum e prima oara, foarte multi barbati, poate chiar unul din doi isi dau drumul extrem de repede, unii chiar si imediat dupa ce-au introdus penisul in vagin, la prima insertie. Sper totusi ca ai folosit prezervativ.

Apoi zau asa, ori ti-ai dat drumul ori cel putin ti-a murit, nu stii sigur daca ti-ai dat drumul sau doar ti-a murit? tongue

E grozav de bine ca te tine sa mai ai inca o data erectie, multi se pare ca nu reusesc, cel putin din unele intrebari anterioare de-aici de pe site.

| neutrino a răspuns:

Prima data este presiunea prea mare.

| ywar a răspuns:

Ah, sa intelegem ca ti-ai dat frau liber... imaginatiei in ea? Daca e asa sunt sanse destul de mari sa fi tatic peste vreo 9 luni.

| Happyjump a răspuns:

Îți este rușine să scrii "penis" dar te f*ți la 16 ani. Oricum, da, este ceva normal.

| DonMecanico explică (pentru Happyjump):

Rusine? am scris asa sa nu vb indecent, vulgar happy ca pana la urma suntem pe un site de socializare, unde ne ajutam cu totii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonMecanico):

Dragul meu, drag, "penis" este cea mai academica varianta posibila a organului genital masculin. O sa-l auzi pronuntat de doctori, profesori, preoti etc. Nu ai cum sa cenzurezi asa ceva.

| mihai69 a răspuns (pentru DonMecanico):

Vulgar se cheamă altfel (rimează cu Bulă). „Penis" e denumirea științifică, folosită pe orice forum de discuții decent, la consultul medicului etc.
Și da, e perfect normal.
La fel de normal cum va fi să ne întrebi de ce e gravidă prietena, dacă nu ai folosit prezervative.

| Happyjump a răspuns (pentru DonMecanico):

Nu în adevăratul sens al cuvântului, dar cuvântul "penis" este un termen medical, vulgar este "****"

| ZuzuMissy a răspuns:

Da era normal pentru ca ai facut-o prima oara si mai mereu o sa se intample asa daca nu faci sex o perioada lunga... daca tu ai 16 ani..prietena ta cati ani are? sunt curioasa si nu minti si macar ati facut-o protejati sau nu?

| DonMecanico explică (pentru ZuzuMissy):

Tot 16, am facut-o cu prezervativ, logic

| ZuzuMissy a răspuns (pentru DonMecanico):

Si ea mai era virfgina? dupa intreabrea ta nu prea pare a fii fost virgina big grin

| DonMecanico explică (pentru ZuzuMissy):

prea multe intrebari strica

| ZuzuMissy a răspuns (pentru DonMecanico):

Daca nu ne spui prea multe cum vrei sa te ajutam?

| DonMecanico explică (pentru ZuzuMissy):

Ce mai intrebat tu, nu are nici-o treaba cu intrebarea mea happy citeste de 100 de ori sa intelegi

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Gandeste-te la o sticla de cola agitata. cand sare pe tine prima sau a doua oara cand o deschizi? lichidul spermatic e ca saliva se produce dar intr-un anumit timp. prima data erai plin a doua oara a durat ceva pana s-a mai acumulat. mai putin sex mai multe ore de biologie / anatomie