| anonim_4396 a întrebat:

Me again.
So, cred ca treaba merge mai bine.
Azi, a fost cea mai buna zi de cand am cunoscut-o.
Dimineata ma trezesc, si ma duceam jos sa manac. Ea avea usa intre-deschisa la camera si isi punea pe ea un palton ceva, si vroia sa iasa. Eu atunci am batut la usa si am bagat capul pe usa.Am zis"pot?" Ea s-a uitat la mine, si a zis da.
Eu am intrat, si i-am zis Neata.
Ea:Mda...
Eu:Te-ai mai gandit la ce am vorbit ieri?
Ea se apropia din ce in ce mai tare de mine si a zis :Adica?
Eubig grinaca ar putea fi ceva intre noi
Ea:Nu...nu m-am gandit
Eu:Ce ar trebui sa fac, ca sa poate fi ceva intre noi?
Ea:Nimic
Se mai apropia de mine, eu am incercat sa n-o sarut, ca sa nu faca ca de obicei, sa nu imi raspunda, dar pana la urma...
Ea se mai apropia se mai apropia.
Eu atunci am luat-o asa, de spate si vroiam sa o sarut.
Ea imi pusese mainile pe umeri.
Mi-am apropiat buzele de ea, dar nu am sarutat-o.Stateam doar asa cu capul aproape de al ei, distanta de un milimentru.
Am intrebat-o incet."Deci, poate fi ceva intre noi?"
Ea atunci(ca intotdeauna) m-a sarutat.
Dar de data asta a durat vreo 20 de secunde(saruta minunat!)
Dupa ea s-a oprit dar tot statea aproape de mine. Mi-a zis
"Da, poate fi"
Eu (gandeam) Oh yea!
Eu am zis:Si cand va fi?
Ea:E alegerea mea?
Eubig grine ce, poate fi a mea?
Easadrade) Nu...
Tot eatongueai... acum.
Eu:Chiar?
Ea:Yep...
Eu atunci am sarutat-o, si o strangeam in brate.(In timp ce ne sarutam, o impingeam usor spre perete, distanta de jumate de metru). Am continuat si ea acum statea asa la perete si eu o sarutam. Dar de cand am mers asa, la perete, ea si-a dat capul inapoi, si nu ma mai sarutat
Mi-a zis straight face hoo! usor! usor...
A trecut pe sub mana mea si si-a luat telefonul si inainte sa iasa mi-a zis: "Nu uita! Usor!"
Si a iesit.
Dupa ea a plecat intr-o parte cu familia ei, eu in alta, dar pe la 4 iar eram toti aici, la pensiune. Eu am gasit un moment cand ea era singura si m-am dus la ea sa o sarut.Am sarutat-o dar dupa cateva secunde i-a sunat telefonul, nu stiu cine era dar i-a inchis, si a continuat. Dupa, ea vroia sa termine, si mi-a zis ca se duce in camera(prima oara cand mi-a zis unde se duce).
M-am dus si eu in camera, dar cand sa ajung, ea deja cobora(se schimbase). Am ramas un pic in camera, si dupa am coborat sa mancam.
Dupa iar a plecat cu familia ei undeva si a venit tocmai seara. Ea a mers in camera ei, dar cand era la usa am iesit eu repede si i-am zis buna. Ea mi-a zis buna si eu am sarutat-o, a durat putin, si eu i-am zis noapte buna. Ea nu mi-a raspuns si a intrat in camera.
Cineva ma intrebase inainte daca nu o aud vorbind la telefon noaptea.Sincer pana cum nu dadeam importanta la chestia asta. Dar, da o aud. Uneori credeam ca vorbeste cu prietena aia a ei, dar daca ma gandesc mai bine, prietena ei nu prea sta cu ea in camera.
Acum vreo ora sau doua chiar am dat atentie la chestia asta cu telefoanele nocturne.
Avem balcoanele apropiate, si ea iesise in balcon sa vorbeasca.
Chiar daca nu e dragut din partea mea, am deschis usa mea la balcon, ca sa aud ce vorbeste.
Tot in italiana, ca de obicei.De data asta nu mai vorbea asa frumos... vorbea... normal.
Cand a terminat convorbirea, a ras asa ai a zis " Eheheheeeeee(ca un oftat)... ce prost mai esti"(vorbea singura)
Cred ca e vreun iubit asa... doar ca sa aiba de treaba.
Cum spuneam, totul pare mai clar, dar parca totusi imi e frica sa nu isi bata joc de mine.
Cred (sunt aproape sigur) ca e o rasfatata de bani gata, dar nu stiu daca si in dragoste...
Stiu doar ca de cand am vazut-o prima oara, nu am vazut-o niciodata cu aceleasi haine pe ea. Aproape ca nici geaca sau cizmele, aproape mereu altele.Telefoane, chestii, masina super...
Parintii ei sunt mai normali, decenti, dar ea.
Nu prea se comporta ca o rasfatata(in afara de cu mine)dar totusi...Nu stiu ce sa zic
(Da, stie cum ca cheama)
(Pentru VirusS97, distreaza-te acolo, multe fete!)

Răspuns Câştigător
| VirusS97 a răspuns:

Ei se pare ca eu n-am atat noroc ca tine deoarece soramea a suferit o coliziune cu parchetul dintri-o pensiune din Cavnic iar acum este in spital straight face cu mana rupta; deci nu mai plec... Pai acum ai atins ce vroiai de la inceput atat cat sa fiti impreuna pe durata vacantei caci la inceput ai zis ca ea nu locuieste in tara daca bine imi amintesc.Tot ce pot sa inteleg din comportamentul si toate telefoanele e ca nu are doar un prieten mai multi. Deci nu te va insela pe tine il va insela pe el cu tine daca intelegi laughing Are mai multi prieteni deci.La inceput de asta se comporta asa fiindca nu vroia inca unu laughing Dar pana la urma a inteles ca doar cateva zile si dupa nu o sa va vedeti.se vede ca vroia sa fie cu tine fiindca nu ti-a zis ca mai are si alt prieten iar acest lucru (sa nu aiba macar inca unul) e imposibil din cate vad. Fiindca ea nu este timida, are bani big grin si cum ai zis si tuh saruta bine. Apropo mai cunosc persoane de genul ei cu parinti minunati de treaba, familie bogata, iar baiatul un rasfatat, urat; gras, nepoliticos, chiar nebun de legat! Ce face banu din om. laughing

6 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

laughingpare mai degraba o poveste.tu la 15 ani si nu stiu ca ai zis, vad ca esti in calduri mai rau ca un baiat de 17`18 ani! hello frate,chiar iti arde asa de mult de f***t? pe buna ti-am citit intrebarile si tu asta vrei de la fata "bogata". dar nu`ti dai seama, esti nebun? ea e tot o copila ca tine,cum crezi ca va face sex de la varsta asta? hai sa fim seriosi! ca doar n`o sa stai toata viata la pensiunea asta sau unde esti acum cu familia eilaughing lasa faata in pace,ca daca are cap oricat de bogata, fitoasa si increzuta ar fi, tot nu face sex cu tine la varsta astalaughing

| express11 a răspuns:

Asta-i poveste erotica? de *** cred!

| al3utzu a răspuns:

Bravo! In legatura cu celalalt tip:e la misto! Tu tine-te de treaba si bafta in continuare! Si pana la urma, ia-o mai usor! Bafta!

| al3utzu a răspuns:

Si ce mai zici? cum te mai intelegi cu fata?

| R3DAOT a răspuns:

Deci ti-ai implinit visul, cum zicea si ea ia-o usorwinking sa ia bafta in continuare si sa ne ti la curentwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

(Emoticonurile alea se fac aiurea, singure!)