| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o petrecere de paste la noi acasa si a fost frumos parinti nostri sunt plecati in strainatate si a venit si un bun prieten de al fratelui meu cu care este plecat in prezent in Germania.Eu nu prea am vorbit cu baieti pe care sa ii cunosca familia mea mai bine zis nici nu am nevoie de prieten am 16 ani inca sunt mica dar la petrecerea aia am facut o greseala am stat in permanenta cu baiatul ala cu care ne cunostem de foarte mult timp eram buni prieteni pana la o anumita vreme cand incerca sa vorbesca intr-un alt fel cu mine,am inceput sa-l plac dar nu i-am dat niciodata de inteles,sincer nu as vrea o relatie cu el pentru ca nu ne potrivim,sa revin ce s-a intamplat m-a sarutat,imbratisat am avut niste discuti despre munca,casa etc sa nu va ganditi la altceva nici macar nu eram impreuna si nu am reactionat la gesturile lui problema era a doua zi aveam o senzatie cidata, imi era rusine de ai mei n-am vorbit nimic o zi intreaga apoi am iesit in oras cateva seri iar ziua lui am petrecut-o intr-un club (era si prima data cand am mers intr-un club)mi-a spus tot felul de lucruri frumoase despre viata si ca sunt cea mai de treaba fata pe care a cunoscut-o am picat la vorbele lui chiar l-am crezut a zis ca nu putem fi impreuna pentru ca urma sa plece si stea acolo 6 luni iar fratele meu vine peste 2 saptamani,parintii mei sunt acasa daca o sa le povesteasca era si cumnata mea si sora ei.Am gresit sunt o proasta,plus ca parintii mei nu mi-ar da voie sa am un prieten nu sti ce sa fac cat timp am fost cu el parca am uitat de toata lumea imdedeat dupa ce am ajuns acasa am realizat ce fac,ai mei se poarta cu mine ca si cu un copil mic laughingCe sa fac, mi-e rusine de toti de parca as fi comis o crima laughing

1 răspuns:
| Mytsaa a răspuns:

Deci observ ca iti face capul"ninonino" de disperarelaughing
Baiatul ala iti place, nu stiu lui cat de mult ii place de tine sau te vrea doar pentru altceva.In ziua de azi trebuie sa fi precauta pentru ca baietii sunt perversi.
E bine ca nu-ti doresti un prieten la varsta ta insa vezi tu, inima face cum vrea eatongue
Le poti spune parintilor tai ca iti place de un baiat, nu cred ca e vreo problema atata timp cat te tii de scoala si esti in continuare comunicativa cu ei.
Te pup:*