| Ssoonnyy a întrebat:

Am facut peeting cu prietenul meu iar din penisul lui a iesit un lichid fara culoare, era lichidul preejaculator daca da se poate sa raman insarcinata? menstruatia nu mi-a venit inca doar ma incearca niste simptome de ale ei? Nu sunt insarcinata nu?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ai facut intr-adevar peeting nu ai cum sa ramai insarcinata, indiferent ce ai facut o sa iti vina ciclu daca deja ai semne

| Azµre a răspuns:

Imoralitate din partea voastră... în loc să vă țineți de mână și să vă pupați voi faceți alte tâmpenii.
Nu nu ai rămas însărcinată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ssoonnyy,lichidul preejaculator, are rol de lubrifiere si nu contine spermatozoizi, deci nu poti ramane insarcinata.Numai bine.

| Spaz472 a răspuns:

Pai daca ati facut peeting si daca stii ce inseamna peeting nu ai cum sa ramai insarcinata. citeste http://forum.romedic.ro/prod/EXISTA_VRE-UN_RISC_SA_RAMAN_INSARCINATA? _069739.html Succes!

| Milayaa a răspuns:

Eu cred ca nu
nu iti fa griji.dar citi ani ai? de obicei ramii insarcinata la o anumia virsta