| SexyChick a întrebat:

Am facut sex aseara cu un baiat pe care il plac mult si nu stiu daca si el ma place pe mine. dar ma saruta non stop si ma tot mangaia si a fost foarte grijuliu si acum inca mai ma cauta. Ce inseamna? Voi ca baieti ati putea sa va comportati asa cu o fata cand faceti sex daca nu o placeti? happy

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu sunt reguli clare, bărbații mai merg și la inspirația de moment!

| wildthing a răspuns:

Te-a sarutat si mangaiat si imediat dupa ce a "terminat"? Sunt foarte importante primele minute dupa ejaculare, atunci ne e mai greu sa jucam teatru.

| A12NDRA a răspuns:

Auziti, nu va suparati pe mine dar va rog eu nu mai puneti intrebari care sunt logice doar ca sa va aflati in treaba. Tu daca ai citi ceva de acest gen la altcineva ce ai raspunde? Citeste cu atentie si raspunde singura pentru ca cat se poate de logica si simpla.
Sarbatori fericite!

| BlueHusky a răspuns:

Da. (cam sec nu?)

| alone a răspuns:

Se vede ca nu stii mt despre baietii! oricum Sarbatori ferikite!happy :*| app daca vrei sa vezi c simte intreaba-l p el happy

| darrio2007 a răspuns:

Intreaba-l pe el. Poate a vrut doar sex si atat.Ai grija sa nu profite de tine si altadata.

| optimistul a răspuns:

Baeti isi exprima dorinta de sex prin sentimente si doar ca faci sex cu el pentru el e tot si daca apare una care o si place ai pierdut pe loc dar da pacat asa sunt baieti fac orce pentru sex si sa nai increde daca vrei sa vezi ca te place zi cai dai papuci si aici vezi daca tine la tine succes ( unu caruia nu-i pasa de tine pleaca te mai si injura il doare in cot unu care te iubeste plange si te inplora sa nu te desparti ) sal succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analizeaza-i gesturile

| foca_3903 a răspuns:

"a fost foarte grijuliu"lol