| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, pentru baieti. Cum va comportati voi cand placeti o fata? O tratati cu indiferenta? Ce fel de lucruri faceti pentru a o impresiona?

Răspuns Câştigător
| BYGGeo a răspuns:

Pai in cazul meu incerc sa o impresionez dar nu prea mul pentru ca nu vreau sa,, stearga pe jos cu mine". Ma bag in vorba cu ea, ii ofer cate o floare de ziua ei iar de martisor ii dau un martisor mai special.

| Bia125 a răspuns (pentru BYGGeo):

Dar, de exemplu voi in general vorbiti mult cu o fata, ii dati sperante false iar apoi nu mai vorbiti aproape deloc cu ea. Iar dupa o zi vorbiti iar da foarte putin...ce poate insemna asta?

| BYGGeo a răspuns (pentru Bia125):

Inseamna ca nu te vede ca o posibila iubita ci doar o prietena sau colega

| Bia125 a răspuns (pentru BYGGeo):

Ok. mersi!

| BYGGeo a răspuns (pentru Bia125):

NPC

| TepesStyle a răspuns (pentru Bia125):

Eu plac p fata tot bianca o cheama si a aflat ca o plac acum o tratez cu indiferenta si nu prea suporta tongue incepe sa ma ivina pe la mine la clasa

| Bia125 a răspuns (pentru TepesStyle):

Dc sa o tratezi cu indiferenta? Te-ai gandic ca poate si ea simte la fel? De ce unii dintre voi sunteti asa timizi? Daca esti timid, invinge-ti teama....adica o fata daca il place un baiat, iar acesta ince sa o trateze cu indiferenta, se simte atat de prost. Si o sa creada ca nu o mai placi, sau ca iti este rusine sa recunosti...

| TepesStyle a răspuns (pentru Bia125):

Ea mi-a zis ca nu ma place

| TepesStyle a răspuns (pentru Bia125):

Tu stii cum imi face inima cand trece pe langa mine? odata a trecut pe hol si ma tineau 2 colegi sa nu lesin nu stiu de ce

| Bia125 a răspuns (pentru TepesStyle):

Cred ca stiu eu... cA AI VRUT SAU NU, TE-AI INDRAGOSTIT DE EAsad

14 răspunsuri:
| TepesStyle a răspuns:

Vreau sa sufere fiindca a pierdut bunaciune de baiat si m-a facut sa sufar

| Bia125 a răspuns (pentru TepesStyle):

Ce tie nu-ti place altuia nu-i fate. Tine cont si de acest proverb. Daca o vei trata cu indiferenta va crede ca esti las si ca nu ai curaj sa iti spui ''Ceau'' sau cv de genul acesta. Bafta!

| TepesStyle a răspuns (pentru Bia125):

Pai nu am mai vb cu ea de 3 luni. si da intr-o zi (avusesem prima ora sportu') ma spalam pe maini in baie si ea era la mine la clas si manca pufuleti (niam niam niam niam ). mai tragea cu ochii la mine si vroiam sa ii spun sa trecem peste seara in care mi-a spus ca nu ma place si sa fim amici da nu am avut curaj si am stat in baie toata pauza

| Bia125 a răspuns (pentru TepesStyle):

Daca nu ai avut atunci nu inseamna ca acum nu ai. Daca nu poti sa eu spui fata in fata spune-i-o pe mess sau pe facebook

| Mihalachi_Sebastian_1994 a răspuns:

Eu ii spun in fata ca o plac sau incerc sa fiu indiferent.