| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi place tare mult de un baiat de la mine din clasa, dar nu stiu cum sa ii spun...As dori un raspuns de la niste baieti, voi ce faceti ca sa dati o idee fetelor ca le placeti? va rog raspuns urgenthappysi cum se da funda?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

De multe ori nu e nevoie sa ii spui in cuvinte. O anume privire si un zambet dulce, fac mai mult decat o mie de cuvinte. Va intelege, iar daca te place si el, totul va merge de la sine.

3 răspunsuri:
| SpEEdz0r a răspuns:

Ii spui pur si simplu... Nu mai esti copil de 8 ani. Cu rusinea mori de foamewinking

| emoista a răspuns:

Eu is fata dar na cred ca ar merge si asa dar sa nu afle toata clasa ce ai fac scr pe un biletel ca tu il place si'l intrebi si tu daca te place si pui akol da si nu sa aleaga si dupa ce l-ai fac te semnezi si il pui in bancalaughing cel putin asa am vazut in majoritatea filmelor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa il stuidiezi de mai aproape si sa observi daca se poarta diferit cu tine.noi baietii ne uitam foarte mult la fata care ne place sau spune-i ca il iubesti.,)