| lavinia777 a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu prietenul, dar nu si-a dat drumul in mine, am facut-o dupa 3 zile dupa c mi-a trecut menstruatia, cat d mare este riscul d a ramane insarcinata?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intre 10 si 20%, cu atat mai mare cu cat menstruatia a tinut mai mult (fiindca conteaza a cata zi era numarand din prima zi de sangerare, nu din ultima).

| alinuta113 a răspuns:

Posibilitatea este! Chiar daca nu a dat drumu in tine oricum in lichidul din penis atunci cind faci sex sun sperm. Cel mai bine e sa faci un test sa te convingi! Ca mai apoi sa nu ai surprize neplacute

| java a răspuns:

Sanse slabe...care scad daca ai ciclul mai lung. Testul se face dupa ce observi ca iti intarziehappy