| Ventoa8 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea fara prezervativ dar nu mi
am dat drumu si totusi nu am penetrat pielea aia e posibil sa ramana gravida

3 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Poate vrei sa spui ca prietena ta a fost virgina.Pai depinde in ce perioada a lunii a fost, depinde daca are menstra reugulata.Insa daca nu ti-ai dat drumu in ea sunt sanse mici sa ramana gravida 10-20%.Dar sa faca un test ca sa fiti mai siguri.

| Azµre a răspuns:

Ce piele, ce sex ai făcut.

| Ventoa8 explică:

Deci nu am intrat in vagin doar era la inceput sa zic asa pe direc a intrat doar juma de cap max si oare e posibil sa ramana?