| alynut12345 a întrebat:

am si eu o intrebare! daca am facut sex cu o fata fara prezervativ si nu mi-am dat drumu in ea! e posibil sa ramana insarcinata?

5 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Da, este posibil sa ramana insarcinata chiar daca nu ai ejaculat in ea, pentru ca se elimina picaturi de lichid care pot contine spermatozoizi si uneori este suficient.

| NatureSelf a răspuns:

Atunci bravo tie o sa fii tatic. daca tot ai facut acel lucru, esti destul de barbat sa i zici in fata? dar la parinti ei? happy

| Mann02 a răspuns:

Pai numai cam tu stii asta, depinde cat de repede ai scos cand "ti-a venit", daca ai scos inainte sa te treaca curentii atunci e ok, daca ai scos in momentul in care ti-a venit atunci situatia e posibila.

| alynut12345 explică (pentru Mann02):

Nu! am scos-o pana sa ma treaca curentii...

| Mann02 a răspuns (pentru alynut12345):

Asta inseamna ca dupa ce ai scos-o mai exact cat a durat pana ai inceput sa ai orgasm? daca e mai mult de o secunda e ok big grin