| catalin220 a întrebat:

am facut si eu sex cu prietena mea primul "numar" cu prezervativ, mentionez ca nu mi-am dat drumu in ea. Am fost la baie m-am spalat bine si dupa 15 min am mai facut un "numar". La un momendat s-a rupt prezervativul, mentionez ca nu mi-am dat drumu deloc, si nu am continuat actul sexual. Vreau sa stiu daca e posibil sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Daca i-a venit ciclul de ce te mai ingrijorezi? gata nu e insarcinatalaughing

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sansele sunt minime, nu cred ca va ramane insarcinata

| wolder a răspuns:

Numar inseamna ``partida`` cred...
DACA nu ti-ai dat drumul in ea atunci nu te ingrijora. se mai intampla in viata unui om din neatentie sa se rupa.
Nu o ingrijora si pe ea fara rost.

| catalin220 explică (pentru wolder):

Ea mi-a zis ca i-a venit ciclul... cei drept mai devreme cu cateva zile... eu am incercat sa nu ii zic nimic sa nu o ingrijorez

| wolder a răspuns (pentru catalin220):

Daca i-a venit ciclul de ce te mai ingrijorezi? gata nu e insarcinatalaughing

| stark47 a răspuns:

Daca nu ti ai dat drumu, nu are sanse sa ramana.

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Daca trece zece zile de cand trebuia sa ii vina ciclul si nu i a venit trebuie sa faca un test de sarcina