| bodi50 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea pe data de 13 septembrie 1 min fara prezervativ restul cu, apoi pe 18 septembrie doar cu prezervativ acum pe 13 octombrie am facut iar cu prezervativ... apoi m-am mai jucat cu mana la pasarica eibig grin. acum imi zice ca dupa fiecare contact sexual cateva zile ii vine sa mearga des la toaleta, astazi mi-a zis ca a vazut si cateva scurgeri de sange pe proteslip. CE ZICETI?

4 răspunsuri:
| AnToOniiia a răspuns:

Ori viata sexuala i`a dereglat menstruatia, ori a luat vreo infectie(nu neaparat de cand ati facut`o fara prezervativ, ci cand i`ai bagat mana-poate nu te spalasei p maini)

| Cedry2k1995 a răspuns:

Chiar. mai bine ai duce-o la un doctor. serios acumstraight face ca apoi nu o sa mai vrea sa o faca cu tine. ciao sper sa rezolvi treabatongue

| whatever_3916 a răspuns:

Eu zic ca vi-o trageti cam rar =)

daca merge des la toaleta, o fi racita pe la rinichi laughing
incercati sa mergeti pe la un doctorwinking ia vezi... poate poate va lamureste oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete pot raspunde? am nevoie de lamuriri.