| bodi50 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea pe 13, 18 septembrie a existat si penetrare de (1 min) fara prezervativ... acum pe 13 octobrie am facut doar cu prezervativ si mi-a zis ca de fiecare data, cateva zile dupa actul sexul ii vine sa mearga des la toaleta si acum de la ultimul act sexual, mi-a zis ca a avut si putin sange pe proteslip, un raspuns urgent.

6 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da sunt sanse sa fie insarcinata
sa faca un test de sarcina.

| Cedry2k1995 a răspuns:

Nu cred ca e insarcinata daca u stii ca nu tiai dat drumul in ea si incearca sa nu o mai faci timp de vreo 3, 4 saptamaniwinking si apoi dupa 4 saptamana sa vedem daca ii mai curge sangehappy

| Cedry2k1995 a răspuns:

Funditaaaaalaughing? damioooo:d

| allyssa a răspuns:

Ce raspuns? vrei sa afli daca e sau nu insarcinata? din moment ce ai spus ca ati facut-o si fara prezervativ exista aceasta posibilitate.sa-si faca un test de sarcina sau vrei sa ghicim noi daca ai lasat-o insarcinata?

| emeris a răspuns:

Poate-mi scapa mie... dar care este intrebarea?straight facelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a zis ca a vazut de 2 ori putin sange pe proteslip... acum zice ca numai este...si nici la baie numai merge des happy.