| kesu0 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea virgina nu am fortat-o prea tare pentru ca imi parea rau de ea ca o durea foarte rau! sangerarea nu i-a aparut in timpul actului sexual i-a aparut la 10 minute dupa! sa dezvirginat sau? o sa mai sangereze a 2. a oara?

Răspuns Câştigător
| oreoo5269 a răspuns:

Da frate, o sa mai sangereze si a 2 oara si a 3 si a 99. depinde, adica poate sau nu sa o faca, tu sa fi pregatit sa schimbi cearceaful

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O sa mai sangereze un pic si a doua si chiar a treia oara.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Atat timp cat ati facut sex, ea nu mai este virgina, daca nu i s-a rupt himenul, asta este o alta poveste. Se poate sa se fi rupt, dar sunt femei a caror himen se rupe chiar si dupa a2-a sau a 3-a data. Dar, poate sa fie si ciclul, intreab-o. Bafta!

| AliTheo18 a răspuns:

E posibil sa o fi dezvirginat. Dar numai tu poti sa-ti dai seama! Cand impingeai simteai ca e pe cale sa cada un zid. laughing Intelegi? Daca in zilele urmatoare o sa aiba sange non-stop, e clar ca e ciclu. Dar sincer daca i-ai bagat-o, mai mult, zic si eu, posibil sa fie dezvirginata.

| lex79 a răspuns:

Cauta in dex ce inseamna virginitate si dezvirginare.

cat 2 ani puteti avea ca sa puneti astfel de intrebari? poate n ar trebui sa faceti sex daca nu stiti ce inseamna!

| kesu0 explică (pentru lex79):

Consider ca nici tu nu le sti pe toate intrebarea mea isi are tot rostul vreau sa ma informez! imi raspunzi daca vrei sa ajuti nu sa te dai interesant!

| lex79 a răspuns (pentru kesu0):

Problema mea cu voi este ca nu mai stiti sa folositi internetul cum trebuie. si te am sfatuit sa cauti in dex pentru ca vei afla raspunsul si mai repede si fara sa pui pe altii sa scrie pentru ca tu nu ai fost invatat unde sa cauti astfel de raspunsuri.

in momentul in care penisul intra in vagin, femeia nu mai e virgina, chiar daca sangereaza sau nu, chiar daca va mai sangera sau nu la urmatoarele contacte.(valabile si pentru celelalte forme de sex).

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru lex79):

Doamna, am incercat din rasputeri sa ma abtin, dar nu se poate, daca il sfatuiti sa caute pe internet, in dex, ce credeti ca va gasi? niste cuvinte destul de complexe, si atat, nimic, clar. Daca baiatul vrea un sfat, de ce sunteti asa de rece. Credeti ca le stiti pe toate sau ce? Pana la urma, de asta e facut acest site, ca sa putem pune intrebari, si sa primim ajutor, nu sa ni se spuna ca suntem bebelusi.Nu mi se pare deloc, corect.Am observat ca mai aveti raspunsuri de genul.Sunt anumite lucruri care se cauta in dex, dar aici nu vad cum. Sexul este ceva pentru toata lumea, pana la urma, sunt o gramada de lucluri de citit despre sex.Mai bine va lasati de TPU, saracul baiat astepta un ajutor, cu totii avem intrebari. Imi pare rau ca va spun asta, dar... P.s. ''cat 2 ani puteti avea '?! Ce limba romana este asta, eu nu am auzit de ea si fac 25 de ani.

| Astaeparereamea a răspuns (pentru lex79):

Daca ai avea putina minte i-ai scrie ce si cum despre intrebare, dar tu nu, ca lupu' ala din poveste. ti-ai ascutit dinti si ai sarit imediat sa-l musti de cur. Mi-e sila uni care, daca vad c-ai sicaneaza postarea, incearca sa faca pe desteptii, dar uita ca daca te pui la mintea "prostului" esti mai inferior lui.

| Elish090 a răspuns:

Dacă s-a rupt himenul, da...