| balonasdeguma a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu dupa 5 zile ce mi's-a terminat menstruatia si nu m-am protejatsad imi este foarte frica am dureri de burta si dimineata si seara ma gandesc numai la asta de ceva vreme nu mai sunt eu ce'a care era inainte nu stiu ce sa fac ma ajutati va rog?cryingvreau sa vb ca cineva mai invarsta sunt disperata

Răspuns Câştigător
| nikol a răspuns:

Se spune ca poti face timp de 7 zile dupa menstruatie fara sa ramai gravida ca atat ii trebuie sa se formeze un alt ovul pentru ca ovulul tau a fost aruncat odata cu menstruatia dar mai bine ai face un test de sarcina sa fii sigura

1 răspuns:
| alexandra18 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina ca sa te mai linisteti... dureri de burta le poti avea pe sistem nervos deoarece te gandesti f mult la ceia c ar putea fi mai rau pentru tine...