| pitica a întrebat:

Am si eu o problema! acum doua zile am facut sex neprotejat cu prietenul meu si trebuia sa imi vina menstruatia dupa calculele mele chiar in acea zi si mi-a intarziat 2 zile, azi dimineata mi-a venit.mentionez ca nu a ejaculat in mine. exista riscul de a fi ramas insarcinata? va rog ajutati-ma.va multumesc

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata! dar du-te obligatoriu dupa menstruatie la ginecolog pentru consult si o metoda de contraceptie.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fii linistita!
Daca ti-a venit, nu trebuie sa-ti faci griji, cu 2 zile inainte nu prea este cum sa ramai insarcinata, mai ales daca pe urma a venit la timp!

| otypa a răspuns:

Nu exista riscuri daca ti-a venit.

| pitica explică:

Iti multumesc pentru raspuns...ar fi bine sa fie asa si sa nu fi ramas pentru ca dupa experienta asta am ramas si singura...nu mai vrea sa fie alaturi de mine...