| alina_5026 a întrebat:

Am facut sex pentru prima data. dupa ce ne-am excitat si-a introdus penisul de 2 -3 ori fara prezervativ apoi a pus prezervativul. m-a durut foarte tare... se poate intampla ceva? adica in sensul sa raman insarcinata. de terminat el nu s-a terminat nici cand am terminat actul sexual. help big grin

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu o sa ramai. Stai linistita.
Funda?happy

10 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Prezervativul se pune inainte de inceperea penetrarii.Sansele de a ramane insarcinata sunt mici,dar nu inexistente, intrucat este lichidul pre-ejaculator pe penisul lui, care contine spermatozoizi.
Griji ar trebui sa-ti faci si pentru o infectie sau o BTS...

| MMihai a răspuns:

Greu de precizat! Depinde dacă erai sau nu, în protecție biologică atunci. Dacă avea spermă sau nu pe canal, pe cocoșel etc. Nu eram acolo! Sunt niște teste de sarcină!

| deeeeea1 a răspuns:

Riscul exista.dar este cam de 20-27%.data viitoare sa faceti bine sa va protejati

| PinkDea a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata, te-a "durut" deoarece ai facut sex pentru prima ora

| PinkDea a răspuns:

Nu prea ai cum sa ramai insarcinata, te-a "durut" deoarece ai facut sex pentru prima ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el sa excitat la inceput cat de cat
exista o PRE ERECTIE
care s-ar putea sa nu o fi simtit e invizibila si se simte decat daca pui mana
asa ca e sansa sa ramai

| Daniela89 a răspuns:

E sansa sa ramai insarcinata

| kiss_5197 a răspuns:

Te-a durut pentru ca nu ati avut destule secretiihappy
penisul pentru a inta intr-un vagin fara prezervativ lubrifiat
secreta o secretielaughing si fata la fel de aia te-a durut dar nu ai de ce sa
ramai insarcinata

| alina_5026 explică:

Adevarul e ca el nu a introdus-o toata dintr-o data sau a2 oara. doar un pic inauntru

| alina_5026 explică:

Mi-a venit CM love struck am scapat happy