| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Am facut sex protejat, primul numar a decurs bine, la al doilea la ejaculare, prietenul meu a observat ca prezervativul a ramas inauntru, ejacularea a fost facuta afara, dar ne este frica sa nu fi patruns inauntru ceva, la dimineata o sa iau pastila de a doua zi, este prima data cand o iau, am o menstruatie foarte neregulata si mi-e frica de efectele pastilei, ma streseaza si nu stiu ce sa mai fac

Răspuns Câştigător
| Xox0 a răspuns:

Daca iei pastila de a doua zi, totul va fi bine.

| Anaasstasssssiaa explică (pentru Xox0):

îmi este foarte frică de efectele sale adverse, sa nu am hemoragii sau varsaturi, nici nu stiu la ce sa ma astept

1 răspuns: