| Messy123 a întrebat:

Am facut sex protejat si cand mi-a venit sa ma termin, am scos penisul afara si m-am terminat in prezervativ, dar a curs din vaginul ei la mine pe abdomen o substanta alba-gri, m-am uitat imediat sa nu se fi rupt prezervativul dar nu s-a rupt, imi puteti spune ce este acea substanta care a curs din vaginul ei va rog?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Acea substanta de care amintesti reprezinta LUBRIFIANTUL produs de niste glande specializate existente in mucoasa vaginului si este produs cu scopul de a permite penetrarea lina, fina, usoara si placuta a vaginului pe intregul timp al efectuarii coitului. Este o subsatnta a carei prezenta este strict necesata fiindca in caz contrar pentru ca vaginul sa poata fi penetrat fara sa apara senzatia de disconfort sau durere, devine necesar sa fie folosit un lubrifiant suplimentar. Este un caz fericit ca partenera ta are un vagin perfect functional. Multa sanatate!

| Messy123 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci nu exista niciun risc?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Nu poate fi gravida. Acea substanta de care vorbesti, este o substanta care apare la orice femeie in urma unui act sexual normal.

| Necunoscut112 a răspuns:

Oare ce poate fi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ea s-a excitat tare și era,, uda,,.