| SophieHoran a întrebat:

Am fost acum 2 luni cu un baiat si de atunci nu m-il pot scoate din minte, nu mai stiu ce s fac, vreau sa-i arat k ma doara si nu stiu poate ma ajutati voi

Răspuns Câştigător
| LadyDy01 a răspuns:

Off.imi pare rau pentru tine, sincer si eu am fost in aceia situatie iar el era indiferent si iti zic eu unii dintre baieti le place sa vada ca fetele sufera dupa ei...eu iti spun sa nu il mai bagi in seama iar daca el te place va veni la tine singur.Incepe si tu sa ii arati putina indiferentahappypoate te-am ajutat

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Câd de penibile puteți să fiți când puneți întrebări de genul.
Cică nu poți să-l uiți, parcă ai stat 20 de ani cu el și după l-ai văzut cu alta în pat și aia fiind îmbrăcată și-n lenjeria ta.
Serios, nu te mai victimiza atâta.

| ghkjghk a răspuns:

Ini nici un caz nuy'i arata ca te doare. Eu iti spun din experienta. Cand a auzit ca inca plang etc dupa el se mandrea. ca vezi domne ce "jmeker" e el ca a facut'o pe una sa planga.

Trateazal cu indiferenta pentru ca doare cel mai tare. Evital. Si daca nu il poti evita ( e in clasa cu tine etc) il poti face un pic gelos.

Sper ca te-am ajutat. :* Funda?puppy dog eyes