| Anablondyi a întrebat:

A trecut aproape un an de cand m`am despartit de prietenul meu la care am tinut foarte mult si simt ca il vreau inapoi iar el ma vrea inapoi si stiu asta! Orice baiat frumos pe care il vad as vrea sa fiu cu el dar problema mea este ca nu mi`l pot scoate din minte pe fostul crying( parca nici un baiat din univers nu e mai bun decat fostul crying nu mai stiu ce sa faccrying va rog ajutati-ma pentru ca mi-e foarte rusine sa incep din nou o relatie cu el chiar daca si el isi doreste crying( stiu stiu...se numeste orgoliu dar nu mai am ce face crying

3 răspunsuri:
| aLeXxAnDra_8105 a răspuns:

Pai ce sfat ti-as putea da eu tie sti. e greu sa te desparti de cineva la care tii mai ales daca ai un contact cu el. mai des. si nu poti sa nu il eviti. daca nu ai mai vorbi cu el cred ca la`i putea uita mai ales ca sunte`ti despartiti de un an.thinking [dar nu`ti fie rusine sa mai fi cu el daca inca ti la el atat de mult si iti doresti cu adev.sa fi cu el mai bine lasa orgoliu deoparte " Listen to your heart" tongue:* ] Succes!>big grin

| Andreitz31 a răspuns:

Ca sa pot sa iti dau un raspuns trebuie sa stiu de ce v-ati despartit prima oara

| Erpi a răspuns:

Pai trebuie sa incepi usor.si o sa vezi ca ajungeti sa fiti ca inainte...nu ii spune "vreau sa fim iar impreuna". faceti cat mai multe lucruri impreuna fara sa fiti un cuplu.si timpul o sa rezolve tot.btw: trebuie sa ai rabdare.