| anonnimaeu a întrebat:

Am fost cu un baiat 4 luni, el a plecat sa lucreze in Italia si eu am devenit foarte geloasa,(venea destul de des in Romania) pana ce a inceput sa nu imi mai raspunda si dupa un timp mi-a cerut iertare ca cica a fost in club si dupa m-a inselat iar eu l-am jignit, dupa a refuzat sa mai vorbeasca cu mine, am intrat pe id-ul unei prietene si l-am intrebat mai multe lucruri iar el a raspuns ca tinea foarte mult la mine dar nu poate sa fie cu mine dupa ce l-am jignit... eu mi-am cerut iertare dar nu vrea sa ma ierte, il iubesc enorm e un baiat super.Ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi cum as putea sa il fac sa vorbeasca din nou cu mine? Dau fundita! Chiar nu ma intereseaza ca m-a inselat poate ca chiar meritat si a fost doar o aventura de o noapte nimic mai mult

Răspuns Câştigător
| marianyonutz93 a răspuns:

Daca nu are atunci mai incearca sa il contactezi dar prin telefon sau in fata fa-l curios spune-i ca "am ceva foarte important sa iti spun " orice ca sa-l poti vedea, dupa cereti scuze in fata si fi sincera, cred ca sigur o sa te ierte

2 răspunsuri:
| marianyonutz93 a răspuns:

Poi daca te-a inselat si nu vrea sa mai vorbeasca cu tine eu cred ca are pe altcineva, daca la-i jignit de ce nu te-ar ierta? Daca tinea la tine cu adevarat, eu cred ca are pe altcineva.

| anonnimaeu explică (pentru marianyonutz93):

Sincer nu are pe nimeni sunt 100 % sigura e prea ocupat ca sa aiba, nu prea are timp sa faca nimic, lucreaza tota ziua