| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa.Am o problema. Deci..Cam prin decembrie am cunoscut un baiat si am fost cu el cam vreo 2 saptamani.Ne-am despartit fiindca era gelos si chestii.Saptamana urmatoare dupa despartire ne-am impacat iar si cam vreo luna am fost iar impreuna, ....cam pana in februarie. Apoi l-am vazut cu o fata de mana si m-am enervat si ne-am despartit. Dar nu cred ca era ceva intre ei.Oricum..am pastrat legatura cu el.Si dupa o saptamana ne-am sarutat dar nu siu cum de nu i-am zis atunci sa ne impacam.El a avut prietene dar a stat putin cu ele.Se supara daca nu il salut si are la ghiozdan un breloc cu numele meu.Saptamana trecuta, in parc ne-am tinut de maine si imbratisat.Si eu credeam ca suntem iar iubiti.Pe mess ii ziceam ca il iubesc etc. si el a zis doar in seara acelei zile. Apoi nu mai vorbea nu stiu ce cu mine.Il iubesc enorm si nu-l pot uita.Cum as putea fi din nou cu el?

2 răspunsuri:
| crazy14 a răspuns:

Spune-i ca ai vrea sa va impacati, ca mai simti ceva pentru el si cine stie?! Poate vrea si el! Bafta!

| Th3RiP a răspuns:

Pai... imbracate si tu mai provocator ca doar noi barbatii nu cu capul gandim laughing