| Roscataaa a întrebat:

Am fost cu un baiat de la taraa. si nu ne-am mai vazut vreo 3 luni bune. iar seara ne-am revazut [ adica am stat maii multi copii intr-un loc, pentru ca ziua s-a jucat fotball ] m-a luat in brate si m-a tinut de mana, dar nu s-a intamplat nimic la mult! Ce sa fac? ce sa cred?thinking! Sfatt plsbatting eyelashes! Fundita kiss

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sky_6013 a răspuns:

Cred ca el te place, dar e prea rusinos si poate astepta monentul potrivit, adica nu pe un teren plin de oameni. Totusi, poate el simte multe pentru tine, dar nu e sigur daca tu simi acelasi lucru pentru el, si de asta nu vrea sa lase lucrurile sa mearga mai departe. Explica-i ce simti si ce ai vrea sa se intample intr voi doi, sau daca nu vrei sa ii explici lui, explica-ti tie insati.happy Sper ca ti-am fost de ajutor:*

| Baddboy a răspuns:

Blondino mai cu tupeu...tongue

| Tofeni a răspuns:

E el mai rusinos.cel mai indicat ar fi ca faci tu primul fas sa vada ca nu tie rusine sal saruti...ai putea ca la inceput sai dai un pupichee hee pe buze, nu incepe tu cu sarutu frantuzesc ca poate il speri laughing

| Roscataaa explică:

INtr`o zi am vb ca el pe mess, si i-am zis ca am prieten doar sa vad ce spune, Si aveam si la status : TE iubesc DAriiiuslove struck:X! Doar asa aiiureah! Sambata seara cand am ajuns acasa i-am trm msj : Vreau sa stii ca te iubesc si ca ocupi in loc spekial in inima mea si nimeni nu mi te va putea scoate niciodata, TE iubesc big grin! iar el mi-a trm ca : Bine siii atunci cine p.m ii uskatu ala de darius laughing. nu crezi ca doi is prea multi...

| Roscataaa explică:

Tin sa mentionez ca anul trecut ne-am placut reciproc, toata vara stand la sat ne vedeam in fiecare si, timp de 2 saptamii ma tinea in brate iar intr-o seara mi-am facut curaj si l`am sarutat :$! PE 1 august m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el... si am stat ca el, dar ne-am despartit ca se vb in satt si lui nu`i convenea straight face! PAna la urma ne-am impacat... De vreo 4 ori ne-am despartitt dar pana la urma ne-am impacat! De prin decembriie a fost cam aiiureeah ca bunica mea era la mine la oras grav bolnava pe moarte,! ne-am mai vazut de craciun si atata! IAr weekendu trecut ne-am revazutt!:X! VErioasa mea mi-a spus ca tine la mine, dar nu vrea sa spuna.